Търсене на постове: fire

Favit Team
favit
Търси extension за Firefox, който да третира всеки таб като отделна сесия (отдолен прозорец), за да може да рънва 2 accounta οτ един сайт, без да се разлогва...
Snoopy
blacksnoopy
@theheaven отвори с firefox :D или от тук http://www.google.com/interstitial?url=http:/....com/blog/
Ивелин Георгиев
h4ckY
@freak еммм че то ако нямаше Internet Explorer с какво ще си свалим Firefox ? :)
Николай Йорданов
nplus
@Nick че направи си го с несерифни, ако си с Firefox?
Мануел Симеонов
Manuel
@man0l хах, от 2-3 дена се радвам на тая новата версия на хром и чакам да ми писне да си пусна пак firefox, иначе само сменям теми за блога от час :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Suicide is man's way of telling God: "You can't fire me, I quit"
Николай Йорданов
nplus
@pesho от седмица-две имам акаунт там. Много по-удобно е от digg/svejo, където "вдигането" става с гласове. Пък и имам delicious add-on за Firefox
Георги Матеев
georgimateev
got the place on fire burn it down to flame
The Bot
bot23
[ff123] Firewind издухаха българска публика (via Blog) http://tinyurl.com/7bgmpv
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Невероятен концерт на Firewind! Страхотно начало на концертната 2009-та.
The Bot
bot23
[ff123] Firefox (via Blog) http://tinyurl.com/9c4x9e
Petya
Principessa
@Rx-Ende :) пробвай с fireworks ;) там никога не е скучно :) хахаха
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Утре по това време - Firewind!
Snoopy
blacksnoopy
@eyankulov И аз бях с него след Firefox-a. Но минах окончателно на opera :)
Националист
siegheil
@eyankulov Изтегли си Flock ;) със същото ядро като на Firefox е и много по-готен ;]]
Страница: 60 61 62 63 64

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата