а @fiuf ми звъни в 4ч. и казва "милинко,трябва ти да дойдеш до нас утре,защото малко съм гипсирана" "гипсирана си???" "ми за малко да си отрежа пръста и..." O.o
@fiuf а да, и аз не й познах фамилията.нз защо е.прес...ще говорим утре с нея,I guess.иначе говорих за мони като мони от сф.сега ми обяснява как е забил лора...
@fiuf ама това не значи че ти в точно този момент не си разлигавена и аникясала! уииииии! а аз не отричам и и и ...все пак това е ТЯ.и дори аз съм до нея!
@fiuf добре де, може и да не си аникясала... но пък си пееш ин моушън т.е. си се разнежила т.е. удюдюдю т.е. утре си обречена защото ще ти пея TG. муахаха...