Търсене на постове: fiuf

Ally
alish
@SaTaSi и после да качиш снимки? а пък ние с @fiuf преди няколко дни влезнахме в един индийски магазин и излезнахме оттам с 9 шала.... ндам...
Ally
alish
@fiuf ндааа! а мина мн време. и бтв такова... мразя това че миналия месец се разминахме. сега... не е ли много рано?
Ally
alish
@fiuf чопля си лака и си мисля за теб
Ally
alish
@man0l тру.просто ми стана забавно че беше първото нещо което изтърси.не че нещо...майката на @fiuf пък казва "щи изям гъзъ".упс.прекалено лично ли стана?:D
http://man0l.edno23.com/view/post:434740
Ally
alish
за първи път влизам в настройките на кухнята. имало кратко описание. "За обяд има лещааа..." O.o обичам @fiuf . сега остава наистина да ми направи леща.
Ally
alish
@fiuf ахахах верно... онзи... странния... бтв днес и аз го гледах тоз блог. весел им се е получил пък. мн даже. ^_^
Denis Zhekov
Snooby
@fiuf хубав потник :D
шУс!
notexist
@fiuf приятно ми е, аз съм ви фенка :Р
Ally
alish
@notexist не, не. това май беше Марс. Кал е @fiuf . :D тя е... ако не се познавате, ще. :D
Ally
alish
имаме 6 по физическооо! аз и @fiuf . още 1, 2, 3...5 изпита ни остават.
Ally
alish
@fiuf дарлинг... съжалявам за татко и затова че утре ще те вдигна толкова рано. мн мн мн съжалявам и...ще те черпя нещо сладко?или бира?
Ally
alish
@fiuf бтв ще гася компа след малко че майка мрънка и ще ти звънна за мин. ще си вземеш ли тела?
Ally
alish
@fiuf ммм в 17.30 в даскало. хем да дебнем директорката?
Ally
alish
@feronia о... аз имам... някое др напиване с текила зад гърба си. @fiuf си спомня с ужас.
Ally
alish
@fiuf е да ама за час и само ядохме и висяхме в даскало.в даскалоооо... и после той те открадна.ама утре...случайно да ти се ходи на заседание?
Страница: 15 16 17 18 19

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата