@man0l тру.просто ми стана забавно че беше първото нещо което изтърси.не че нещо...майката на @fiuf пък казва "щи изям гъзъ".упс.прекалено лично ли стана?
за първи път влизам в настройките на кухнята. имало кратко описание. "За обяд има лещааа..." O.o обичам @fiuf . сега остава наистина да ми направи леща.