teniski
Тениска с щампа: "No,I will not fix your computer"
http://sedem.bg/browse/stamp/933/
Angelo
vybz kartel-askella umbrella refix.mp3 - няма такъв ремикс
blacksnoopy
Еее, 1 седмица се боря с error-и в google webmaster tools относно 1 sitemap. Вече всичко е fixed
Mariyan
Инсталацията на SP3 мина успешно. Няма никакви конфликти със софтуерът, които притежавах. То по-точно SP3 е само up-date и hotfix,които са пуснати до сега за XP
melkor
Мдам. Работи като пушка. Сега остана да го накарам да си говори с Postfix и всичко ще е ок.