Търсене на постове: freak

Йордан
Qlamoff
@freak Купих я от Техномаркет- просто ми трябваше на момента и не ми се чакаше...
Ив
rhea
@freak аз имам същата клавиатура. Много е добра и много удобна. Добър избор.
Златан
kili
curl `curl http://rubyconf2008.confreaks.com/ | egrep -o ";(<a.*.=";)(.*.html)" | sed 's/<a href="/http://rubyconf2008.confreaks.com//' | uniq`
Леприкон
ZzZaPyr
забележка: Думите ми се отнасят за мен и @freak ;D
Йордан
Qlamoff
@freak ето тази: http://mallbg.com/product_details.php?product...JkZXI9YXNj :)
Леприкон
ZzZaPyr
@freak аз пак повтарям. Дизайнера беше христова, аз само изпълнявах...
Светозар Георгиев
voic4e
@freak Какво открих в Google: "И един мармот екранира бобината със станиол" :D
Светозар Георгиев
voic4e
@freak Или "А 1 станиол увиваше мармота в шоколад" :D
yordanoff
@freak то има гаранция де, ама кога да го водя?!
yordanoff
@freak въпроса е, че отдавна не разчитам на Дядо Коледа за джобни, пък камо ли за коледни подаръци :D А идеята ми за спестените пари беше друга, кофти
Леприкон
ZzZaPyr
@freak @voic4e Екзплозия - Зиг Заг :D
Светозар Георгиев
voic4e
@freak Експлозия - "Дали или" ;)
Леприкон
ZzZaPyr
@freak тука ли си колега ;)
Йордан
Qlamoff
@freak Ами само 5 задачи не успях да реша (от 50)... Да се надяваме, че другите са ми верни :D
Леприкон
ZzZaPyr
@freak ае да не хоим на даскало днеска :P :D
Страница: 20 21 22 23 24

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата