@freakylp Цял свят имат, просто скайп се срина, заради задълбочения автоматичен ъпдейт към по нова версия на потребителите, до няколко часа казаха че ще са ок.
we will never be, never be anything but loud and nitty gritty dirty little freaks...so just raise your glass ♥ уж спрях да я слушам тая песен, ама пак почнах
@freakylp по ирония на съдбата, той се радваше, че го наричам така. дори ми подари плюшен Прасчо (герой от Мечо Пух). Какво да ти кажа, беше глупав. малко.