Търсене на постове: hora

katq
kinsela
nazdrave be,hora!
radi
radi
kak ste hora :)
kalina
kikito
to imalo mnogo prosti hora zna4i :(
katq
kinsela
skarah se smoq toi izleze i sq si pi6a s razni hora v skype
_K_A_D_
blaa hora zdr sry za si4ki koito sa po4ustvali moeto ots1stvie :P
Цветелин Павлов
sentinel
@Dr1nata: Ne moga, kom6u, u Varna sam... Mnogo obi4am Varna, mnogo gotin grad, mnogo topli hora, pozdravi na varnenci!
Любомира Новачкова
bubulinka
Malkiqt princ e edna adski bezsmislena kniga i vyobshte ne razbiram horata kakvo i haresvat tolkova
Стефан Митев
Rx-Ende
naddito е доволна, шефа й е доволен, аз съм доволен - HORAY! ^^
Любомира Новачкова
bubulinka
uffff, pisna, cqla sutrin pisha edin post v bloga si, ama v nas ima tolkova mnogo hora, che ne moga da se sysredotocha
rozalina
@eagle Tukmo zapochnah mnogo da sujaliavam, che ne sum na koncerta i ti me uspokoi ;) Blagodarq! :) Vse pak, nadqvam se horata tam da si izkarvat strahotno :)
Petya
Principessa
@Rx-Ende 4ove4e nqma6 si i predstava kakva ludnica e tuka s tiq... ne obijdam horata ot selata, a deto se kazva "selqnite po du6a" te prosto sa nqkva dr rasa!:(
Ивелин Георгиев
h4ckY
kak ste bre hora ;) nqkoi raboten primerno kato men da e na work ;)))
Petya
Principessa
E TOVA E JIVOTA!!! samo muzika i moi hora! :)
Rosh_twO
ei az f4era si kupih polaa :P mnogo hora 6e bydat u4udeni kato me vidat :)
Ели
eli4ka84
@man0l haha, ti ne mojesh da otzenish kakav kasmet imash samo, bjah chuvala neshto takova- che horata,koito jivejat na moreto vse njamat vreme.. ;)
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата