kinsela
skarah se smoq toi izleze i sq si pi6a s razni hora v skype
bubulinka
Malkiqt princ e edna adski bezsmislena kniga i vyobshte ne razbiram horata kakvo i haresvat tolkova
Rx-Ende
naddito е доволна, шефа й е доволен, аз съм доволен - HORAY! ^^
bubulinka
uffff, pisna, cqla sutrin pisha edin post v bloga si, ama v nas ima tolkova mnogo hora, che ne moga da se sysredotocha