jonjobonjo
4akam kolejkite da im se pohvalq 4e imam novo hobi - preslfvam hora
borislav123
ekip - nay-blizki i nay-dovereni hora
maze
kakuv e smisula na jivota ??? otgovor: da hvane6 vsi4ki pokemoni ;d;d
mudisoft
супер якото време в кам днес. разбирам, че в софия е още по-добре (:
dandelion
Pff niama mnogo hora na panaira dnes. Depresiram kato gledam opashkata za Portsmouth do men... iskam da govoriaaaa
rups
kak moje horata da slushat radio Energy, egati typoto radio..puskat DJ Bobo
rups
Какви сладки четки за грим.. дали ще ги има в нашата Sephora X)
kypidoncheto
roshawa kosa, mirisha na 3 razlichni parfuma, s dolnishteto na pijamata sum i s bluzata s koqto bqh na kupon, s edin chorap . .
veidar45
Abe hora znaete li nqkukuv dobur gsm messanger sus skype ili pone fb 4at?
veidar45
Abe hora znaete li nqkukuv dobur gsm messanger sus skype ili pone fb 4at?
nacholibre
hora shte otkacha, 5 dena sled operaciqta i mi s poqvi pak bolka, ako pak mi ima neshto prosto ne znam kak shte izdura
"ako Hitler e znael kolko sa dosadni horata koito se interesuwat ot fotografiq sus sigurnost nqmashe da si gubi wremeto s ewreite"













Jul 11 2011, 01:05Точно този му пост в #twitter ре-туитнат от @Millita ме накара да му разгледам профила и от там блогчето
Jul 11 2011, 01:06е то това е епична мисъл! трябва да се сложи за мото на "Фотография"



Все пак- човека е гъзар
)) (евала на пича де... кърти мивки)
Jul 11 2011, 01:12ех, тая противна турска дума...
Jul 11 2011, 01:15
извинявай
)
Jul 11 2011, 01:19