Hamaelleon
Има ли тук някой, който ползва superhosting и SSL?
alex11sf
Моя е alex-nedev.freehostia.com, а на podmatrix e alternativesound.net
Hamaelleon
@X7r3M1s7a: как стоят неща с разни модули и библиотеки като modRewrite, GD, imageMagick, cURL и т.н? гледам, че за разлика от host.bg имам и PostgeSQL, и C++
Hamaelleon
Ще смяням HP, само се чудя superhosting.bg или icn.bg, сега съм в host.bg.. не че имам някакви грижи с тях от 2004 насам, ама за двойна цена предлагат едно..
podmatrix
Остана ми да науча бързата част от Six Feet Under - Ghosts Of The Undead и малко тайминга как е и тнт (happy)
podmatrix
Някой на SuperHosting от тук да го питам нещо?