t0m3kk
Няма оттърване... firefox-a прави crash след crash, тествах целият хардуер - няма проблем, а кат' е в safe mode работи на пушка... А имам само 3 add-on-a...
hurmaqny
<= cried her eyes out last night and needs a break and a cup of coffee.
notexist
Гуедахме Дракулката. Най-якия момент от целия филм е че измират бая турчета. Иии ся искам да ида в замъка на Дракула ;д
Bobdweller
Няма спор. The Last of Us наистина е една от най-добрите игри, излизали за PS3... ever!
mitternacht
And where shall I find my dreams, even if so lost they are? May be in your eyes, so warm and calm, as the last long day of summer...
blacksnoopy
Равносметката днес - 5км тичане и 45км байкинг
viktorkoichew
Отново guest spot в Дания за 10 дни, после 20 дни ще татуирам в Германия и след това one way ticket и почивка на Канарските острови <3 Can it get any better..?
hurmaqny
So... we broke up. Twas good while it lasted... NEXT!
engise
Friendly reminder: За хората които все още не знаят... Сменете си паролите or you're gonna have a bad time.
http://heartbleed.com
pacopetkov
Та по повод предният ми пост. Коя е най-глупавата (безсмислената, тъпата) реклама в БГ ефира?
търсих и нищо... нито импорт, нито нищо... пък и няма готини алтернативи... за ся набих 100 на ръка
May 24 2015, 14:49Импорт има 100%... Не знам де се гледал
May 24 2015, 20:23KeePass не е ли добра алтернатива?
May 24 2015, 20:49@aviatrix, да импорт има, ама не видях да поддържа URL rules
@Angelo, принципно е доста добра всички пароли и т.н. за сървърите ги държа там, ама е тъпо...
May 24 2015, 22:58като постоянно трябва да държиш синхронизирани паролите на няколко машини на различни OS-та
В моя случай Android и Centos 
May 24 2015, 22:59