Търсене на постове: last

Георги Цветанов
t0m3kk
@aviatrix, доколкото помня ползваше LastPass - някаква идея как да не ми предлага паролите за събдомейни на главният домейн без Url rules ?
Георги Цветанов
t0m3kk
Няма оттърване... firefox-a прави crash след crash, тествах целият хардуер - няма проблем, а кат' е в safe mode работи на пушка... А имам само 3 add-on-a...
Георги Цветанов
t0m3kk
Де'а... пак една камара пароли заминаха с преинсталацията на тъпата Mozilla :D Поне вече е както я искам :D
hurmaqny
<= cried her eyes out last night and needs a break and a cup of coffee.
шУс!
notexist
Гуедахме Дракулката. Най-якия момент от целия филм е че измират бая турчета. Иии ся искам да ида в замъка на Дракула ;д
-=*****=-
mitternacht
Днес кво прайхте?
Боби
8252729323f94854ba6ebjpg-84366d_800w-610x769.jpg
Bobdweller
Няма спор. The Last of Us наистина е една от най-добрите игри, излизали за PS3... ever!
-=*****=-
bmwpremiumselectionusedcars.jpg mitternacht
@engise
-=*****=-
mitternacht
And where shall I find my dreams, even if so lost they are? May be in your eyes, so warm and calm, as the last long day of summer...
Snoopy
blacksnoopy
Равносметката днес - 5км тичане и 45км байкинг
fransk Cognac
viktorkoichew
I do everything at the last possible moment !! :D no sleep no eat :(
fransk Cognac
1383471720CANARYISLAND.jpg viktorkoichew
Отново guest spot в Дания за 10 дни, после 20 дни ще татуирам в Германия и след това one way ticket и почивка на Канарските острови <3 Can it get any better..?
hurmaqny
So... we broke up. Twas good while it lasted... NEXT!
M.K.
heartbleed.png engise
Friendly reminder: За хората които все още не знаят... Сменете си паролите or you're gonna have a bad time.
http://heartbleed.com
Plamen Petkov
pacopetkov
Та по повод предният ми пост. Коя е най-глупавата (безсмислената, тъпата) реклама в БГ ефира?
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата