aviatrix
/me Те поздравява с : Eminem - Go To Sleep
JustV
I sum zaspal na nego i sutrinta go gledam na zemqta! Vikam lele maleeee! Nqma takuv smqh! Aide lqgam shte izslusham pak edna pesen dano da ne stane pak taka!
venom
Сега вече започвам усилена игра в Bulfleet, с нова регистрация, след рестарта на вселената :]
Rx-Ende
Апф, защо като оставя компютъра на Sleep той после сам си се включва по някое време? о.О
FeelTheFear
Leeeetsss goooo YEaaaaaaaaaahhhh