Търсене на постове: macbook

Радослав
Soul4o
баси, Macbook Air... 2500 ptz... Искам го !
Axel
axel
В момента така имам нужда от macbook...
Белкин
ReXTaN
Хмм искам на рождения ми ден, да ми подарят: MacBook Pro 17" и iMAC (тоя за 4200 лв) :)
Мишо
muiiio
@alex95 Бе аз си имам MacBook Pro 17", но е със стария Лео... И чакам новия, и чакам, и чакам... :D
Алекс
alex95
@Forsi предпочитам ОС-а, леопарда хапе :D @muiiio аз имах огромния кеф да поработя на MacBook Air, това е просто уникално. Даже в момента линукса ми е с mac4lin
Мишо
muiiio
Търси се втора употреба батерия за MacBook Pro 17" модел 2007г. На някой да му се намира такъв (вече) анахронизъм наоколо?
Denis Zhekov
Snooby
@axel когато събера пари :D Иначе искам 15" MacBook Pro :)
Axel
axel
@Snooby Macbook ли ще си купуваш?
Мишо
muiiio
@Snooby А от опит заявявам, че MacBook Pro е най-добрият лаптоп за всичко :)
Denis Zhekov
Snooby
@Forsi абсолютно! Дори миналата година имаше статистиа според която MacBook е най-добрия лаптоп за Windows XP :D
Георги Костадинов
Forsi
@ReXTaN А да,това не го бях забелязал. По-тънък ли е от macbook air?
yordanoff
@yuliyan това са Air. MacBook Pro-тата къртят отвсякъде. Няма такива машини просто! @sandprince
Иван Савков
sandprince
@mind все тая, macbook да е @yuliyan защо мислиш че ще си купя macbook и ще го подложа на такива мъчения ?
Юлиян
yuliyan
@sandprince, macbook имат слабо място :) Ако си гледал клипчето с ножа :D
Иван Савков
sandprince
искам MACBOOK !!!
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата