antubis
В процес на търсене на кола съм. За сега съм си харесал Peugeot 206, Peugeot 306, Renault Megane и Seat Ibiza.
Domsdey
Metallica, Slayer, Megadeth, Rammstein, Manowar, Anthrax и др. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!
http://www.sportal.bg/news.php?id=224513
antubis
Лел! Metallica, Megadeth, Anthrax, Slayer, Heaven & Hell, Rammstein, Manowar, Stone Sour, Alice in Chains i Mastodon! Групите на Сонисфиър!!! Уау!