Търсене на постове: momchil

Юлиян
yuliyan
@Momchil, принципно на 5.53 се радвам повече ако имах 5,80 или и 90 примерно :D
Юлиян
yuliyan
@Momchil, аз мислех, че ше имам 5,46, ама по немски ме харесва :D 5.53 и аз... миналата година имах към 4,70-4,80... съдба
yordanoff
@Momchil Достоевски е бил епилептик...
Иван Савков
sandprince
@Momchil аз не казвам че не пее добре, просто ми писна да слушам за него че бил ритнал канчето...
Иван Савков
sandprince
@Momchil недай боже...
Иван Савков
sandprince
@Momchil по точно котарак на 2 години дето му хлопа дюшемето... @SacramentDeath а мен пита ли ме :D ама ми изяде половината сладолед
bekyarov
@Momchil разходете се из центара лятото е много приятно :)
bekyarov
@Momchil Кво да ти кажа освен добре дошъл в града на липите :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Momchil :D
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Momchil Хах :D Нема смисъл брат :D Направо лятото ... :D
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Momchil :D
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Momchil Охооо колега :D Още ли сме 8-ми клас :D
Niks
@Momchil , не знам. Не им се меся. :D Ама има някой недоволен. :D
Юлиян
yuliyan
@Momchil, абе Митко от bg-best, наскоро ме пита за някакъв сайт със стокове с високо качество, случайно да помниш, кой си му бил казал?
Георги
FeelTheFear
@Momchil Яснооо, пожелавам ти успех с крайната версия ;)
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата