Търсене на постове: nasko

Георги Матеев
georgimateev
@nasko мда, утре съм фит за работа
Йоана
ioankata
@nasko Дамм тичах 3 км
Йоана
ioankata
@nasko Браво, браво така трябва.Аз съм на училище от 12:30, ама станах в 6 за да тичам в гората...
stefcho
stefcho
@nasko, тез работи не се питат сега ;)
stefcho
stefcho
@nasko, къв бе този факс ;) петък ше дойш ли?
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@nasko Благодаря от името на целия екип за мнението!
шУс!
notexist
@nasko дай ми де, ще си ги хапна за закуска, че съм гладна :Р
Яна Мицева
YanaMitseva
@Hamaelleon, @h4ckY, @nasko, данке! Значи е точно каквото ми трябва! :)
шУс!
notexist
@nasko яйца :Р
Snoopy
blacksnoopy
@nasko Ще има и в София, и в Пловдив :)
Мира
mirka
@nasko aa az neznam,ama edin priqtel taka razpravq ..... ;)
Мира
mirka
@nasko samo nedei da se zadyrja6 dulgo vreme taka, 4e 6te vzeme prekaleno mnogo da ti haresva ;)
Любомира Новачкова
bubulinka
@nasko свободен е най-добре
Невена
Enchanted
@nasko Не разбира се :) хаха Мааалко преувеличих :Р
Snoopy
blacksnoopy
@nasko Честито. С каква резолюция си го взе. Чудя се 1280х или 1440х варианта да си взема и аз :)
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата