Търсене на постове: nasko

Overdose
@nasko имам пиърсинг на езика от 4 дена и още е подут
Петър Илиев
pesho
@nasko еее, най-после и ти да си харесаш нещо! Кола, която те заслужава! Сега остава само да намериш парите, лесна работа :)
Иван Савков
sandprince
@nasko тва играта с Българската песен ли беше?
Надя
samotnata
@nasko !!!!!!!!! Много добро предложение :Р
Надя
samotnata
@nasko ами от онези, след които IQ-то ти е с 5% по-малко ;)
stefcho
stefcho
@nasko, дано ги биете с по-голям резултат от тази година!
Симона
simsy
@nasko да, това разбирам, но при мен нещо не става, затова попитах :)
Симона
simsy
@nasko :) Едно въпросче, при теб работи ли alt + D?
AM
Mishef
@nasko :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@nasko Е*аси якото :D
Георги Матеев
georgimateev
@nasko трай си и ти най-добре
Еми Окснитси
dandelion
@nasko сигурно. Полиглот може и да стана, но не и на компютърни езици :) Имам само закачки с паскал и делфи. И това беше в училище...
Йоана
ioankata
@nasko мен много ме болеше
Георги Матеев
georgimateev
@nasko съчувствам ти .. и аз съм бил на тоя хал. И без да те плаша май си заболях психично :D :D ама е обратимо де
Георги Матеев
georgimateev
@nasko и аз му го мисля, ама излишен ресурс аз къща нямам, сторидж да събирам :D К'во става с теб :)
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата