Търсене на постове: nasko

Силия Димитрова
silia
@nasko @kypidoncheto Мерси :)
Ива
tiufito
@nasko лека
Йоана
ioankata
@nasko хахах ще взема наистина да отида.Аз толкова се зарадвах на мача с Италия, че малко се постегнаха.
Йоана
ioankata
@nasko Е да вярно е, че някой от тях за 1 мач в отбора взимат мн повече, но все пак играят за България.Трябва да защитаваме българското достойнство и чест.
Jooooooooo
aligafren
@nasko лол троснат съм от гласуваното ми доверие
Лидия
LiDSoN
@nasko аха и как е резултата ? :)
Лидия
LiDSoN
@nasko какъв мач има пак ?
Лидия
LiDSoN
@nasko :)
Лидия
LiDSoN
@nasko не питай ....15 човека с 30 мнения ... :) няма угодия ... :)
Лидия
LiDSoN
@nasko на мен още по тежката ...за 8-ми декември ... :)
Xpucu
Xpucu
@nasko занимавахме се с едни авто ужасии за новия проект ... които бяха ... досадни ... много :) :) Важното е, че свърши и сега е хубавко и прекрасно :)
Jooooooooo
aligafren
@nasko ми ти бая ще се узориш бре
Георги Матеев
georgimateev
@nasko а ти нали беше отворен на CS. Кога ше ти праа дебелия гъз - решетка?
Петър Илиев
pesho
@nasko Да, цъсъсъто го цъкам и хаштеемела също. Ти умееш ли РъНъРъ и Мисял ? А на АЖАКС отворен ли си ?
Miss Edno23
miss
Интервю с @nasko
http://edno23contest.com/article/8
Страница: 7 8 9 10 11

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата