Днес е денят на музиката значи? Cool. За мен всеки ден е такъв, но интересено, че точно днес ми се дослушаха P.O.D. Трябва пак да си дръпна дискографията им.
Копирам всичките картинки от http://awesometits.tumblr.com/ , после 1 .zip и след това download Ей, сега ако не ми дават ядове от #jump няма кога да е !
днес е и международен ден на вегетарианството
))))
Oct 01 2011, 14:18Nice.
Аз самият не съм вегетарианец, но не ям много месо така или иначе и харесвам животните живи повече. 
Oct 01 2011, 14:55