Ourz
Наваля ме дъжда, но това беше една от най-хубавите нощи, които съм имал .. Nice, huh ..
Bubbly
Traurna agenciq "Have a nice day " vi pojelava priqtno prekarvane v Ada .
blacksnoopy
Мм близо до нас има един офис и отпред Audi S8L W12 и два Land Crusier-а до нея. Nice