Търсене на постове: novo

Ваня Димитрова
gorgona
НОВОФАН ЛОСИОН 100 мл. (NOVOPHAN lotion 100 ml.), цена и информация http://bit.ly/iN5xdZ
pohui
* драйверы для ноутбука lenovo ideapad y550 http://j.mp/mfllK0
Коментирай · May 23 2011, 18:30 през twitter
Millita
I'm at Costa Cafe (Krakra, Sheinovo, Sofia) http://4sq.com/ioP8DN
Коментирай · May 21 2011, 17:03 през twitter
R3sp3k7
Kak otnovo uspqh da precakam linuxa ne e istina :D mislih da napravq tova deto mi kaza @alex95 obache windowsa mi e 32 bita a purvo linux posle windows ne znam
Студентско-ученическо движение "Призив за образование"
priziv
http://svejo.net/1113791-taksite-otnovo-se-vdigat
Петьо Пенев
_PKP_
Някой знае ли защо като си сложа мод на нотификацион бара да е черен часовника и текста в него също си остават черни и не се чете при положение че е с бял текст
Sin.bg
Sinbg
Широките крачоли – отново на мода през 2011 http://sin.bg/shirokite-kracholi-otnovo-na-moda-prez-2011
Симона
simsy
Ще сложа Ubuntu на Лени (Lenovo s10e). Чудя се и аз какво да правя вече :D (не е като да нямам за четене, де)
Наси
nveselinov
Предложете най-добрата клавиатура за програмиране?
R3sp3k7
@alex95 nikakva, prosto otnovo toz problema s size na displeq ta trqbva da si napravq xorg.conf ama trqbva da sym v conzolniq variqnt i graf. sreda da e off
R3sp3k7
@alex95 em preinstalirah q nanovo s fedora xfce skin :D ama vajnoto e che sega ne moga da si opravq xorga
verbatim
http://www.toplofikacia.net/novo_okolo_toplof...humen.html
http://www.toplofikacia.net/novo_okolo_toplofikaciq_shumen.html
verbatim
http://www.toplofikacia.net/otnovo_problemi_s...oreto.html
http://www.toplofikacia.net/otnovo_problemi_s_toka_po_moreto.html
BGobyava.com
bgobyava
BG Обява | Българските обяви! | Продавам лаптоп IBM-Lenovo
http://bgobyava.com/index.php?module=obyava&action=view&id=1222
доц. д-р Любима Йорданова
Jordanova
Пим-Пам - Отново Е Коледа [Pim-Pam - Otnovo E Koleda]
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата