Търсене на постове: orm

Мартин Маринов
podmatrix
Изгледах Transformers: Revenge of the Fallen. Честно казано ми хареса повече от първия филм :)
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Тегля Transformers 2 1080p. Снощи го теглих с 720p и за какво сега пак го тегля не знам. :)
Белкин
ReXTaN
Гледах Transoformers 2, супер яки ефекти, просто перфектен филм :)
The Bot
bot23
[ff123] Protesters doubt G20 reforms(video) http://tinyurl.com/yeld2kp
Алекс
alex95
@Emyto :) Аз за inform-ите много съм чувал да не ги харесват, обаче за 2 години само копчето му замина (в изключено състояние) :)
Алекс
alex95
@Emyto и моя не е много по-добре, за 2 години с същите акумулатори :) Обаче при нас е много по зле, поне по 1 път на ден има токов удар, а и е един inform guard
Момчил Карамитев
Momchil
@micobg E, cool! Не съм сам :D Аз понеже днеска ги сложих и в момента се чувствам като робот от Transformers... :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Volume - 5%- i can't hear my mouse clicking, 10 % can't hear my sis yelling form the next room , 25 % - can't hear my sis yelling at me ....
drJeckyll
@thunderstorm всичко е до време :)
В. Сотиров
sown
@thunderstorm интересен цитат =)
Любомир Петров
lpetrov
@thunderstorm agree, няма спор.. та какво за мохитото разправяше ? :D
Любомир Петров
lpetrov
@thunderstorm кофти, кофти.. горкия човек :)
Любомир Петров
lpetrov
@thunderstorm "Днес той има рожден ден. И го празнува сам. Три следобед е, а вече е пиян." тая рима ми звучи кат припев на песен на Преслава :D
Любомир Петров
lpetrov
@thunderstorm "алтернативи"..да не предлагаш да пия мохито :?
Любомир Петров
lpetrov
@thunderstorm аз се чудих защо напоследък и на мен ми бяха..а то било от възрастта, кофти :( що ми развали деня, ебаси :D
Страница: 42 43 44 45 46

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата