lpetrov
я някой да прати линк, с нормално добре изглеждащи форми (form) в сайт ? (украсени, удобни за ползване, добре разположени..е такива неща)
liliabc
a izvinqvaite 4e pi6a s 4ujditsi ponqkoga no men angliiskiqt mi e kato vtori ezik ve4e i nqma na4in-deformatsiq nastupva.izvinqvaite ako e drazne6o
KOx2
sled chas pochva ozpita po kormuvane , wish me luck
MARFI
Следващата ми кола! Научи повече на formulaedno.wordpress.com