Аз май пак ще бъда нищо
аз се надявам да съм на sensation white outdoors в Дубай.. без костюм, бяла като снежинка
о.0 Дамс определено и аз харесвам "sensation white"
"I Love u man" - това казах кат' видях циците Добри попадения имаш ;]
damn ...
Жив и здрав да е Владо, че може да се свалят в оригинален размер изображенията
Аз май пак ще бъда нищо
Oct 21 2014, 17:02аз се надявам да съм на sensation white outdoors в Дубай.. без костюм, бяла като снежинка
Oct 21 2014, 17:49о.0 Дамс определено и аз харесвам "sensation white"
Oct 22 2014, 16:58