забравих къде за последно скиташе из света, но тук си е бая студено последната седмица, и да ти кажа и аз не бих се занимавал за 20 лева да пъхам брошури :Д хах
Проблема с външните елементи май само с CDN може да се реши, но не е толкова проблемен Важното е, че сайта лети до преди това едва правеше по 50 точки...
with out with out with out with out with out with out with out with out with out with out with out with out with out with out with out with out with out
Ами от Vancouver WA до Chicago IL се прави за ден и половина (с преспиване в хотел) а като са двама човека и тази преспивка се избегне не е никакъв проблем.
не им се е обикаляло по много пощенски кутии, сигурно им плащат на бройка разнесени брошури
Nov 26 2014, 18:15забравих къде за последно скиташе из света, но тук си е бая студено последната седмица, и да ти кажа и аз не бих се занимавал за 20 лева да пъхам брошури :Д хах
Nov 27 2014, 02:07И аз съм на студено в момента. До Февруари съм в Холандия и в момента е 4 градуса
Nov 27 2014, 10:02Интересно кой ще рови из кофите за боклук, да проверява дали не си мятат брошурките в някоя.
Nov 27 2014, 18:25къде да търсят кофи за боклук пък ти
колко по-лесно е пощенска кутия. И хем не трябва да лъжат 
Nov 27 2014, 18:26