Търсене на постове: play

Светослав Стоянов
svetoslav
странно защо @replay плъгина не ми работи :(
Peter Nikolow
bgdn
Sony продавала на загуба PlayStation 3. Бедните - дайте да дадем и да спасим PS3 от фалита!
Ruslan Trad
Sham
Днес на Media Playground Sofia гледахме тази късометражка-велика :D
Ruslan Trad
Sham
Top 10 Songs 09 -9 Iyaz- Replay
Ruslan Trad
Sham
Утре съм на Media Playground Sofia :)
Иванка Шошева
waniia
http://www.vbox7.com/play:65a8525e
Иванка Шошева
waniia
http://vbox7.com/play:4a15e344&al=1&vid=3591214
Иванка Шошева
waniia
http://vbox7.com/play:e3e8ee54&ef=1
Георги Цветанов
t0m3kk
@Soul4o чудно ми е само какъв кодек за кодирането на flv-то ползват... и защо с KM Player не мога да го отворя, а с GOM си го отваря кат' "отче наш" :]
Progressive
smac-one
@blacksnoopy @stankoff, флашбека от Instant Replay и F12 ;)
Kostadin Bashev
Bashev
@Gothika47 Навсякъде го имаш тоя проблем. Където имаш object като child parameter сложи: <param value="transparent" name="wmode"/>, a на objecta "display:block"
Алекс
alex95
@Gothika47 http://flowplayer.org/demos/skinning/controls...round.html смени си цвета :)
fransk Cognac
viktorkoichew
I don’t drink, I don’t smoke, I don’t do drugs. I play video games, which I think is a far superior addiction to any of those other ones.
Ruslan Trad
1259684592574690.jpg Sham
Media Playground Sofia,11-13 декември 2009г. Първoтo по рода си мултимедийно събитие в СУ "Св. Климент Охридски"
http://svejo.net/home/link_summary/512395-Media-Playground-...09g-
The Bot
bot23
[ff123] Media Playground Sofia,11-13 декември 2009г. http://tinyurl.com/ych8dpg
Страница: 52 53 54 55 56

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата