@ProPlay браво одеве видях, че сайта вече работи... като дизайн ми харесва и то супер много... ще очаквам да го направите нещо повече от кифладжиите vbox7...
@ProPlay още доста работа имате по този сайт.. над 10 пъти си актуализирах профила си и все си седи на София , 12 години =( и адски бавно се качват клиповете