Търсене на постове: play

Ивелин Георгиев
h4ckY
/me (music) Now playing: 1056. Prodigy - You Will Be Under My Wheels
Ивелин Георгиев
h4ckY
/me (music) Now playing: 579. DJ Aligator - Progresive House 2000 поздрав за всички :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
i wana have long hair live on hawaii and play the gutar .. and open a bar on the beach
Snoopy
blacksnoopy
@nickname778 Coldplay не слушам. А иначе тотално съм забил на In Rainbows на Radiohead от 2007-ма.
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix в същност и аз имам в playlista 2 - 3 твой песни и все като тръгнат се сещам за Aviatrix :D
Георги
FeelTheFear
@sandprince http://69.90.174.250/photos/display_pic_with_...916,30.jpg Az si namerih :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
/me (music) Now playing: 59. Ka$ino - O.K.
Георги Неделчев
joronedelchev
"Playing A Guitar Solo With This Band Is Like Trying To Grow A Watermelon In Easter Hay"
Николай Йорданов
nplus
@freak gmplayer/amarok, само дето амарок е на Qt, а не на gtk, ама ще го преживееш :D
Вангел Стоев
venom
Поздравче с Big Sha - PlayBoy :]
Леприкон
ZzZaPyr
Вчера с колегата успешно направихме Bootable flash за линукс. Въпроса ми е дали фокуса може да стане и с Mp3 player :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
@JoKs провери в START > Control panel > display properties > desktop > customize desktop :)
Георги
FeelTheFear
@Soul4o То пък неможе се види дай пик да си имаме представа какво ни чака :D --> Поздрав http://zazz.bg/play:613d0882
Drъnata
Dr1nata
Като за неделя вечер добре беше. Чалга, ракия, бира и PlayStation :) И пак си имам една галонка за в къщи (happy)
Георги
FeelTheFear
Откачалки http://zazz.bg/play:7ca37b04
Страница: 77 78 79 80 81

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата