Rx-Ende
Липсва ми онази любов, в която всеки дъх, всяка мисъл, всичко, което върша е за нея. Наистина придава някакъв смисъл на живота.. Coldplay - Yellow
gatsu
Песен на деня... Coldplay - Clocks !? меко, леко, далеко ... отнесен в черно-бели мисли "уууу аааа"
eyankulov
пуснах едно търсене на компа и не намерих aodbe flash player. какво по дяволите е тфа
eyankulov
някой може ли да ми каже как да махна тая простотия? как да спра тоя adobe flash player?
nasko
Play : Xzibit & Pantera - unknown track 11
nickname778
Инсталирах си новата версия на Adobe Flash Player и тайничко се надявам проблемите с флаш клипчетата най-после да е разрешен ......