Principessa
Winamp-а ми намеква нещо. знак ми дава хахаха /me (music) Now playing: 156. DRS - Znak mi dai
h4ckY
/me (music) Now playing: 1079. Prodigy - You Will Be Under My Wheels
h4ckY
/me (music) Now playing: 3. Kalwi & Remi - Explosion
Principessa
/me (music) Now playing: 135. Darkfight + Marto & Kathy - Sydba ....... Have faith!
h4ckY
/me (music) Now playing: 292. The Game - LAX Files
GeorgeSG
@n3mo, iPhone е pda. Това, че не можеш да му сложиш Debian не го прави Media Player с WiFi. А може би nokia-та има клавиатури - китайски, японски, френски,руски
h4ckY
/me (music) Now playing: 2. Bate Sasho - Schupen Ricar...