blacksnoopy
https://us.playstation.com/meeting2013/
blacksnoopy
Днес у офиса инсталирахме един Samsung 46" UE46ES6710 FULL HD 3D LED TV, Smart, 400Hz, 2x3D glasses плюс PlayStation 3 ^^ Me gusta
Bobdweller
След малко мисля да разцъкам малко Resident Evil 2. Напоследък много се сещам за тази игра и е време да си я припомня като хората. :]
Bobdweller
Да свалиш inFAMOUS безплатно от Playstation Store-a... безценно!
cherenko2
Sony представя нов преносим PlayStation
http://newss.t15.org/?p=207
fairmen
Продажбите на Sony PlayStation 3 са започнали да носят печалба - Интернет и технологии - всичко за компютрите
http://blog.arimag.eu/harduer/lyubopitno/372-prodazhbite-na-sony-play...alba
Имам Playstation Vita (много си я обичам) обаче това с картите ми се стори много глупаво и нещо не успя да ме зариби. :/ Може би ако двама играят е по-интересно
Jul 05 2015, 12:10Естествено, сам ще е по-скучно мисля.
Jul 05 2015, 12:15