ApoApostolov
On the positive side, един от кодърите ми напредва зашеметяващо с UI на втората на програма, самият аз се стряскам колко добре става. Намерих и SFX композитор.
terababy
3P原则:Positive(自信),Personal(个性),Pertinent(中肯)
Fipo
think positive, be positive ?!
stefcho
no i ain't positive, i'm definite
Mariyan
Това да се оплакваме е грозен български навик.. винаги трябва да кажем колко труд сме хвърлили и да се оплачем.. 0.о Positive vibes ще оправят света.. ;]