terababy
ping.fm supports posting status to yahoo meme now
ZzZaPyr
WTF? От лаптопа този пост е с линкнат "Resident Evil 5" сочещ към амазон. От PC-то всичко си е нормално без линкове с Анкър... ИДЕИ? (post via @method-x)
http://method-x.edno23.com/view/post:368943
Joshua1985
i kakvo ot mobilnata versiq postovete ne izlizat na glavnata stranica , zashtoto ne sa na kirilica? Tupo