@ApoApostolov @aleksoft @sandprince вкарах впечатленията ви в четвъртата testimonial секция на заглавната на favit.bg (нерегистриран) благодаря Ви много
@ApoApostolov как да няма импорт? Тотално сме предвидили интеграция на соц. мрежи, а импорт на фийдове е основна функционалност от преди 3 рилийза поне.