blacksnoopy
Чудя се дали да си взема един Refurbished Nikon CoolPix S6000 за all-around. 100$ е
http://www.photographyblog.com/news/nikon_coolpix_s6000/
Manuel
Защо всичко навън е като боядисано в жълто wtf
nemesys
RHCP - една от любимите ми групи
belushka20
Бабата: - Деца мой слезте да хапнете - Не сме гладни бабо, храним се с плодовете на любовта! (двойката) Само не изхвърляйте обелките навън, че се давят гъските!
notexist
Някой да гледа БТВ новините в момента?!
notexist
"Той може да е идеалното момче, но неговото момиче не съм аз." So..