http://edno23.com/view/post:1316617
Да бе, да ме дразните още повече! Няма да я бъде @HuKouCu
@sown ние като си направим варненска среща ще видят те
Я всички вижте тук: http://edno23.com/view/post:1309237
@aviatrix, ще искаме live streaming
не .. ще присъствате :p
http://edno23.com/view/post:1296002
http://edno23.com/view/post:1293873
IntelliJ IDEA <- FTW! Иначе изглежда мн добре
Еми на тая среда пиша, на Еклипс ми е дървено
не само на теб ти е така голям съм фен на JetBrains
Това на снимката пасти да яде дето ги виждаш имам друг дизайн които се опитвам да направя някак си но, бутоните са ми проблем
Тва е Standby!
nerds ;d
@blacksnoopy ти, след тази публикация, нямаш думата http://edno23.com/view/post:1293908
Хаха, някой го беше шернал в някоя социалка
I dr sedmica shte go fixna (za web versiqta)
Addni mi go kat task, shte go napravq na jQuery plugin napravo
Да това имах на предвид, Yeahh! Вече имам и малък принос към smali.me ако се направят тея неща
@h4ckY 10кс за идеята, ще го нацъкам другата седмица @Method-X сега ще си го аддна сам
хм, всъщност не сме качили промените, които са с частичната интеграция на смали.ме <-> edno23 по-натам
http://save-the-villain.tumblr.com/post/30875...-click-and с по-хубава резолюция .. по наситено се вижда
LIKE!
http://edno23.com/view/post:1316617
Feb 16 2011, 22:56