Търсене на постове: razni

rups
chestit mi praznik ^^
NQKOI
A123
@ZzZaPyr :D setih se az....ami 4estit praznik
Александър
aftercollabz
Chestit praznik na vsichki, koito se chuvstvat evropeici. ;-)
NQKOI
A123
@ladyjoana dnes ne....no 6te ima razni serenadi
KOx2
@lpetrov слагам го веднага след function the_permalink(), виж грешката сам http://justkaloyan.com/2009/ah-praznici/
Георги Матеев
georgimateev
@pesho em..-ne, men lichno me drazni toq fakt, shtoto sym chel i nakraq nishto ne ssym nauchil, amojeh da piq bira vmesto da cheta :) .
katya
katyanedeva
Neznam kak moje da nakara6 nqkoj da te mrazi tolkova silno i dylgo,no qvno sym go storila??? Kojto i da si taen omrazniko bydi jiv i zdrav! I samo hubavi ne6ta!
Иван Савков
sandprince
@voic4e i tova me drazni...
Иван Савков
sandprince
kato gledam draznia samo teb ;)
Иван Савков
sandprince
@sandprince stiga pishi prostotii e...draznish ni !!!
Иван Савков
sandprince
@FeelTheFear kak be...ako e bilo v skype moje. kat bachkam me drazni kato niakoi mi pishe. pishi tuk de
Йордан
Qlamoff
@FeelTheFear @randex aide 4estit praznik i na was :) nqmam tyrpenie tyka da svyrshi remonta, da sedna na PCto i edna we4er da lafim :)
Angelo
ne se sprq, prosto si nqma na ideq kolko me drazni tova &^^^^#$^&$####$%*#
Георги Матеев
georgimateev
chestit praznik na vsichki :)
Dimitrina
dida
za6to kogato ti e nai tejko te drazni 4e ima zagrijeni xora
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата