simsy
Охооо, разпродажба на Oscar de la Renta (inlove)
muiiio
Мда. Opera, Safari, Chrome, FF2/3 - Z-order-ът при флашовете с wmode="transparent" работи нормално. При MSIE - a totally different story. Ама к'во се занимавам?
muiiio
МРАЗЯ Internet Explorer - всяка версия! Как може бе, <embed> + wmode="transparent" и пак да ми отваря LightBox ЗАД флашовете?!? Bull-fucking-shit!
ZzZaPyr
If you haven`t bought stuff from Threadless, you just arent cool
http://www.threadless.com/
A123
4akam s netarpenie da izleze filma Angels & Demons po knigata Shestoto kleimo na Dan Braun - v4era mu be6e premierata...koga li 6te go ima iz torentite
sertys
Boxee под linux е няма такава бозичка. RTorrent не работи out-of-the-box. Не се оправя с dual-display, тряаше да override-вам wmcontrol-a.