Търсене на постове: script

Николай
novinabg
Wanted: Free editors dead or alive ?! Живота е толкова несправедлив.Трябва да кисна и да пиша actionscript като луд :D
Николай
novinabg
Налага ми се да пиша много actionscript.Пфффффф.Пожелайте ме успех :) ))))))))))))))))))
Георги Гърдев
GeorgeSG
Резултата от необмислен JavaScript.. if (hours == -1) { hours = 23; }
Светозар Георгиев
voic4e
Между другото аз не умея да боравя с програмата Flash, но за сметка на това уж се справям с Action Script :P (кодирането от страна на клиента ми се отдава повеч
Богомил "Бого" Шопов
bogo
Знате ли, че в Wordpress има много отделни библиотеки с отворен код и на PHP и на JavaScript
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
ако знаете как ми е писнало от копи пейст работа .. искам да си продължа ученето на пхп и javascript :(
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Soul4o в преовод " някой може ли да го направи да не ме прехвърля към брокен .php а да е с JavaScript" ама аз не виждам никакъв смисал в това което пише :?
Ruslan Trad
Sham
@tihomir ами гадно е да не мога да слагам <script>
Ivo
dzone
Някой може ли да ми каже как да си сложа брояч на блога хостнат в Блоггер.ком, знам че е с HTML/Java Script елемент там, ама тиксото не се види ?
Петър Илиев
pesho
Мразя Flash. Мразя Actionscript.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Sham proveri dali ne e izklu4en javascripta
yordanoff
Нормално ли е непреведена на БГ книга за ActionScript 2.0 да струва над 400лв?!?!
Петър Илиев
pesho
Аз: Тия неща тука линкове или html бутони да ги направя?... @Nick: Направи ги както искаш, аз с javascript само кафе дето не мога да варя (все още) :):):)
N@sko
nasko
@man0l хаха, ама ти засягаш ли се бе? В едно23 аз не говоря сериозни работи.Разбира се, че е за всеки.Я виж колко "scripting kid`s" има из Инернета...:D :D :D
Велислав
_vin_
@eyankulov Ami ne da ti kaja. I da znaesh..za vsichko e vinoven Flasha i action script-a :). Tqhnata koja! :) Inache rabotq v edna internet hosting kompaniq :).
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата