DMedia
Абе някой има ли Sony Ericsson XPERIA X2 или Sony Ericsson XPERIA X1. Кое по добро и по-приятно аз мисля че е X2 ама искам и друго мнение.
aftercollabz
ше събирам за слушалки... тоя път смятам над 50 кинта ще се изръся, дано издържат поне 2 месеца. pioneer или philips? sony-тата ми писна да ги троша...
LiliyaDianova
На обяд минах през терапевтката ми, побъбрихме си хубаво, на връщане си взех слушалки Sony от Plesio за тел-а (предишните се бъгнаха...) и видях X6M.
shimamoto
някой случайно да знае как да resize-на видео в sony vegas pro 8?