mobiewCOM
Sony Ericsson потвърдиха, че разработват телефон, който ще бъде базира на Android OS v2.0.
blacksnoopy
Започвам да се замислям за SONY VAIO FW
ApoApostolov
Току-що получих спам за C510 - най-достъпният (най-скучният) Cybershot на Sony Ericsson. Със скучнофони като този, надявам се SE да фалират много скоро!
stankoff
Canon или Sony за 8-10mpx любителски цифров фотоапарат?