Търсене на постове: sony

Мартин Маринов
1243240670292084.jpg podmatrix
Търсих си телефон с хубава камера, да има Wi-Fi и да е Sony Ericsson, и на какво попаднах - Sony Ericsson Idou :D Нищо не искам...
Ioan Arnaudov
mobiewCOM
Sony Ericsson потвърдиха, че разработват телефон, който ще бъде базира на Android OS v2.0.
Еми Окснитси
dandelion
Слави - слаб и с коса. Ееех сякаш беше вчера, когато слушах тези песни на жълтия си уолкмен Sony и пренавивах касетите на ръка, за да не хабя батерии :)
Йоана Николова
ladyjoana
и сега да се отдам на творчество :) sony ericssona ще го направя в камъчета.. :)
The Bot
bot23
[ff123] Новото Sony VAIO http://tinyurl.com/q32lza
Sony Ericsson club
seclub
Sony Ericsson T707 - демонстрация (01.05.2009)
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-t707-demo/
Snoopy
blacksnoopy
Започвам да се замислям за SONY VAIO FW
Апостол Апостолов
ApoApostolov
Току-що получих спам за C510 - най-достъпният (най-скучният) Cybershot на Sony Ericsson. Със скучнофони като този, надявам се SE да фалират много скоро!
Иво Станков
stankoff
Към мобилния телефон и CD плеъра за колата, добавих и фотоапарат с марката Sony :)
Sony Ericsson club
seclub
Sony Ericsson W595 - 14 Страхотни Теми (20.04.2009)
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-w595-14-great-themes/
Sony Ericsson club
seclub
Sony Ericsson S312 - демонстрация (16.04.2009)
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-s312-demo/
Иво Станков
stankoff
@KOx2 не съм решил окончателно но Sony W150 ме блазни доста :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@stankoff Sony, ако нямаш претенции за вида памет. Memory Stick-овете са най-скъпите на пазара, но от личен опит - Sony-тата са чудесни за любителски снимки :)
Angelo
@stankoff имаш един глас за Sony от мен
Иво Станков
stankoff
Canon или Sony за 8-10mpx любителски цифров фотоапарат?
Страница: 18 19 20 21 22

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата