Търсене на постове: sony

Sony Ericsson club
seclub
Sony Ericsson C902 - телефонът на 007 (08.10.2008)
http://www.seclub.bg/sony-ericsson-c902-is-the-phone-of-007/
Иво Станков
stankoff
А вчера ми дойде новия телефон - Sony Ericsson C902... 5 мегапикселов камерафон
Виктор Ваклинов
ablazed
и моля ви хора кажете си мнението за SONY VAIO и ми препоръчайте някакъв лаптоп, че вече не знам какво да си мисля
The Bot
bot23
[ff123] Sony Ericsson K800 ревю (via Blog) http://tinyurl.com/49mbyq
Иво Станков
stankoff
@X7r3M1s7a аз не, но логото им адски прилича на Walkman серията на Sony Ericsson :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@nickname778, не е вярно това. iPod Touch-а не се усеща в джоба ми. Sony Ericsson V630 е три пъти по-дебел и също толкова тежък.
Snoopy
blacksnoopy
Такова Sony бих си взел :)
http://news.laptop.bg/?p=630
Жоро
leee
@fengi Вече си имам новичък Sony Ericsson K800i. Все пак благодаря!
Дацко Маринов
NjoYko
Най на края и аз с ново телефонче :) Купих си Sony E k530i много ме кефи :)
Axel
axel
Чуда се дали да си купя един iPod Shuffle. Аз има Sony ericsson w580 ама той я побере 100 песни я не... Не знам...
AM
Mishef
@joronedelchev на мен ми казват, да не гледам, че Sony било, но все пак е Sony :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, какво по-хубаво? :) Моя Sony Ericsson ако можеше да пищи като iPhone щях да си умра от кеф :P :P
mudisoft
@pesho, гадното PSP хич не издържа откъм батерия. Единствения продукт на Sony с тоя проблем.
Бисер Бисеров
biseri
бисер на @murcielago: "какво прави фен Челси след победа в Шампионската лига ? Гаси Sony Playstation и ляга..." хаха само Uniteeed!
гого
murcielago
ЗАБРАВИХ !!! САМО МАНЧЕСТЪР ЮНАИТЕД !!! какво прави фен Челси след победа в Шампионската лига гаси sony playstation и ляга axaхах Б.Т.Р. - няма връщане назад !!
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата