Sham
Възможно ли е SQL 2008 да е 3 ГБ, а SQL 2005 да е 50 МБ!?
GeorgeSG
Все повече и повече се навивам да поема един доста мащабен (поне за мен) PHP/SQL проект, който ще работя няколко седмици..
samotnata
има ли някой, който съвсем случайно разбира MYSQL?
sentinel
Фъстъчки, кола, 5 сървъра в AD, двупроцесорна работна станция, Vista, SQL 2008, VS 2008, .NET, WCF, WPF, VAB... Работата е удоволствие!
Snooby
Някой знае ли добър MySQL клиент за Linux?