Търсене на постове: station

terababy
terababy
用Sun的VirtualBox安装Ubuntu到82%,一直在扫描镜像站点就停滞了,应该是网络协议支持不够。用VMware Workstation轻松就过去了。Sun的虚拟机还是差了些。
Апостол Апостолов
ApoApostolov
I'm at the bus station, 100m away from office. God bless out sysadmin and his mighty, all powerful wide range WiFi hotspot! Amen!
Апостол Апостолов
ApoApostolov
Ирония на 2008 г - купуваш чисто нов Playstation 3 за 500 лв при 800 лв в магазина, но да нямаш HD телевизор или монитор вече цяла година...
Благовест Петров
eniac
Отново на училище... Имам да наглясявам един Debian workstation :D
Jivko
JivkoPetkov
На какво се натакнах в Стара Загора http://www.metacafe.com/watch/2638234/gypsies...s_station/
Drъnata
Dr1nata
Взех от един авер PlayStation имам си и бира... Потапям се :D
Denis Zhekov
Snooby
@Dr1nata какво играеш на PlayStation-a :) Може някой ден да те предизвикам на едно дуелче :P
Drъnata
Dr1nata
Зомбирах се! От 10ч+ играя PlayStation и пия бира. Водата вече киселее, от цигари се задръстих, компютъра горчи... ужас!
Petya
Principessa
@h4ckY VKA6TI predstavi si... v mstation ili na spirkata? vzemi kaima na idvane.
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa M-station :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa da tuko shto doidoh na m-station
Drъnata
Dr1nata
Като за неделя вечер добре беше. Чалга, ракия, бира и PlayStation :) И пак си имам една галонка за в къщи (happy)
Snoopy
blacksnoopy
Запознайте се с Px3600, Poly Station 3, POP Station и Vii :D
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_641388205/tab_gallery
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
'ci desk' mobile workstation
http://www.designboom.com/weblog/cat/8/view/4738/ci-desk-mobile-works...html
Angelo
Време за Playstation 2 в момента BLACK по GATV
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата