http://www.youtube.com/watch?v=JQRRnAhmB58
оо квартала бате!
ами аз леко го превъртях да видя дали става, но се разочаровах и го делнах
Аз го гледах и сега доста съжалявам за безвъзвратно изгубеното час и половина време за тоя филм с не повече от $5 бюджет...
Добре, че е едно23 да има хора, които да ми казват ако филма не става хеАХЕАХеа
@mrfrost малко остана да се заколиш от яд, нали?
Малко ми остана да си тегля ножа да