Търсене на постове: stz

awers
За електромобила пуснах и видео с първото му разкарване пред публика - ей го къде е: http://stzagora.net
awers
Утре отварят втори магазин Билла, този път в центъра на Стара Загора. Щракнах няколко снимки как изглежда. Вижте и вие - http://stzagora.net
awers
Представиха първия български електромобил. 5000 евро. Харчи ток за левче на 100 км, колкото е и пробегът с едно зареждане. Подробности - в http://stzagora.net
awers
Красавицата и Звяра - фотозакачка - в http://stzagora.net/
awers
Вижте новия сайт за новините и събитията в Стара Загора: stzagora.net
Denis Zhekov
Snooby
Но утре може да има нещо като първата Init Lab Stz среща :)
awers
Лед от небето в Главан: възможните версии. Това е статията, която добавих в блога си http://stzagora.wordpress.com
Denis Zhekov
Snooby
@lpetrov btw, имам въпросче. Би ли дошъл на Init Lab Stz поне първия. Може да има някакви презентаци и т.н. и ще се радвам да има по-компетентни хора.
Страница: 1 2

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата