@sown разцъкай новия им вграден Template designer.Щом търсиш нещо опростено - можеш да модифицираш доста варианти и пак остава семпло.Аз сега се нервя с Twitter
Намерих си нов по-фреш дизайн (new template) , за блога! ^^ Доста по-добре изглежда като визия и функции И тъкмо приключих разбутването по него. Честито ми.
виж в http://btemplates.com
Feb 19 2011, 17:41дам, аз винаги там си ги търся ^^
Feb 19 2011, 17:43Аз дори си харесах и сложих един от там, но не съм го пуснал още. Много съм непостоянен =D
Feb 19 2011, 17:45