viktorkoichew
"I thought I'd never lose her out of sight." Още един прекрасен кавър.
mitternacht
ахахахаха "I thought it was going to be bigger"
viktorkoichew
НЕРВИРАН СЪМ до краен предел! :@:@ Как може хората да са толкова прости нелепи и глупави и да не искат да чуят, като им обясняваш неща, от който разбираш :@:@:@
Ducky
искам и аз гуш от Шелдън!
aviatrix
Ще си взема риба на каишка!
http://thequietplaceproject.com/thethoughtsro...&lang= това е по-добро отколкото да постваш всяка мисъл.
Mar 12 2013, 00:04Лоша е Сиска
Mar 12 2013, 02:42damn you'r right
Mar 12 2013, 02:44Кой е лош :?
Mar 12 2013, 05:54Еми ти
Много добре знаеш защо, още като се качваше във влака ти казах 
Mar 12 2013, 13:23