dandelion
Вместо да се оплаквам с незнам-си-колко-проблема които ме шокират напоследък реших да се похваля с гледката в офиса.
sandprince
Охооо, иам си нова любима група Trading Yestarday. Жестоко!
mudisoft
пикая върху тоя sunday trading act
Joshua1985
Чета си Trading in the Zone и се възхищавам на автора и. По подробен и обобщаваш анализ на психиката на трейдъра не бях чел. Еваларка.
тук продават ubuntu кола
http://www.ubuntu-trading.com
May 11 2013, 17:22
May 11 2013, 18:23(y)
May 11 2013, 18:41Забележете, Linux-а е универсален!
May 12 2013, 03:02хахаха йест.
May 12 2013, 11:28