Търсене на постове: ui

Ruslan Trad
Sham
@muiiio как мина барбекюто :)
Axel
axel
@muiiio Ако попаднеш на нещо обаждай се :)
Axel
axel
@muiiio ми търсим си нещо семпло (едностаен апартамент или гарсониера) евтинко около Изток, младост 1 и 1А, редута, гео милев, слатина... Нещо за нас? :)
Axel
axel
@muiiio септемви... или октовмри... и то ще е скъпичко... и едва ли ще се сдобия и с него...
Axel
axel
@muiiio имам мини... иска ми се да имам и нещо за носене ама... уви :D
Ruslan Trad
Sham
@muiiio de nada senior
Ruslan Trad
Sham
@muiiio има ли изчакване за коментари :) защото коментирах
Ruslan Trad
Sham
@muiiio прочетох я, сега ще коментирам.Именно в качество се е превърнал тоз недостатък.Познавам много егоисти и ми е жал за тях.
Ruslan Trad
Sham
@muiiio аз имам.Мразя това качество на човек.
Мишо
muiiio
Някой друг има ли мнение относно егоизма: http://www.muiiio.com/2009/08/19/763
Георги Костадинов
Forsi
@muiiio Другите ,които са в най-активни са писали по-малко от теб :)
Георги Костадинов
Forsi
@muiiio Аз виждам активност от 18.08.2009 01:05 нататък :D Изписал си ~3 страници вчера. :)
Георги Костадинов
Forsi
@muiiio Мен не ми изглежда така :D
Ruslan Trad
Sham
@tihomir @muiiio момчета... @ZzZaPyr иска да ни измести от Спамерския трон!?
Леприкон
ZzZaPyr
@Soul4o NEVER! Първото място е за мен! ТИ гледай след малко като се включат @tihomir @Sham и @muiiio за какво си говорим :D
Страница: 98 99 100 101 102

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата