@_PKP_ Release Candidate (R12.021 Build RC32988.) This is for both Mac & PC. I categorized it in Mac because I've only tested on Mac. You do need a PC for the
Надявам се във 4-та версия на firefox, да поработено добре въврху стабилността на браузера. И ще е по-добре да има възможност, UI да бъде същия че новия...